producer

PLAYING NOW

BEST AFTERHOURS

Program

  • Θεοδόσης Μίχος - Νίκη Χάγια

    08:00 - 10:00

    Θεοδόσης Μίχος - Νίκη Χάγια

  • Μαρία Παπιδάκη

    10:00 - 12:00

    Μαρία Παπιδάκη

  • Κώστας Γιαννακίδης

    12:00 - 14:00

    Κώστας Γιαννακίδης

  • Ιωσηφίνα Γκιόκα

    14:00 - 16:00

    Ιωσηφίνα Γκιόκα

  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

    16:00 - 18:00

    Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

  • Εύη Σιδηροπούλου

    18:00 - 20:00

    Εύη Σιδηροπούλου

  • Γιάννης Χρυσογόνου

    20:00 - 21:00

    Γιάννης Χρυσογόνου

  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος

    21:00 - 23:00

    Αλέξανδρος Χριστόπουλος

  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου

    23:00 - 01:00

    Κλεοπάτρα Φυντανίδου

  • Γιώργος Σεράγος

    01:00 - 02:00

    Γιώργος Σεράγος

  • Best Afterhours

    02:00 - 04:00

    Best Afterhours

  • Δημήτρης Χαρίσης

    04:00 - 06:00

    Δημήτρης Χαρίσης

  • Best Music

    06:00 - 08:00

    Best Music

  • Θεοδόσης Μίχος - Νίκη Χάγια

    08:00 - 10:00

    Θεοδόσης Μίχος - Νίκη Χάγια

  • Μαρία Παπιδάκη

    10:00 - 12:00

    Μαρία Παπιδάκη

  • Κώστας Γιαννακίδης

    12:00 - 14:00

    Κώστας Γιαννακίδης

  • Ιωσηφίνα Γκιόκα

    14:00 - 16:00

    Ιωσηφίνα Γκιόκα

  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

    16:00 - 18:00

    Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

  • Εύη Σιδηροπούλου

    18:00 - 20:00

    Εύη Σιδηροπούλου

  • Γιάννης Χρυσογόνου

    20:00 - 21:00

    Γιάννης Χρυσογόνου

  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος

    21:00 - 23:00

    Αλέξανδρος Χριστόπουλος

  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου

    23:00 - 01:00

    Κλεοπάτρα Φυντανίδου

  • Γιώργος Σεράγος

    01:00 - 02:00

    Γιώργος Σεράγος

  • Best Afterhours

    02:00 - 06:00

    Best Afterhours

  • Best Music

    06:00 - 08:00

    Best Music

  • Θεοδόσης Μίχος - Νίκη Χάγια

    08:00 - 10:00

    Θεοδόσης Μίχος - Νίκη Χάγια

  • Μαρία Παπιδάκη

    10:00 - 12:00

    Μαρία Παπιδάκη

  • Κώστας Γιαννακίδης

    12:00 - 14:00

    Κώστας Γιαννακίδης

  • Ιωσηφίνα Γκιόκα

    14:00 - 16:00

    Ιωσηφίνα Γκιόκα

  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

    16:00 - 18:00

    Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

  • Εύη Σιδηροπούλου

    18:00 - 20:00

    Εύη Σιδηροπούλου

  • Γιάννης Χρυσογόνου

    20:00 - 21:00

    Γιάννης Χρυσογόνου

  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος

    21:00 - 23:00

    Αλέξανδρος Χριστόπουλος

  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου

    23:00 - 01:00

    Κλεοπάτρα Φυντανίδου

  • Γιώργος Σεράγος

    01:00 - 02:00

    Γιώργος Σεράγος

  • Best Afterhours

    02:00 - 04:00

    Best Afterhours

  • Βαγγελης Σαρρηγιάννης

    04:00 - 06:00

    Βαγγελης Σαρρηγιάννης

  • Best Music

    06:00 - 08:00

    Best Music

  • Θεοδόσης Μίχος - Νίκη Χάγια

    08:00 - 10:00

    Θεοδόσης Μίχος - Νίκη Χάγια

  • Μαρία Παπιδάκη

    10:00 - 12:00

    Μαρία Παπιδάκη

  • Κώστας Γιαννακίδης

    12:00 - 14:00

    Κώστας Γιαννακίδης

  • Ιωσηφίνα Γκιόκα

    14:00 - 16:00

    Ιωσηφίνα Γκιόκα

  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

    16:00 - 18:00

    Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

  • Εύη Σιδηροπούλου

    18:00 - 20:00

    Εύη Σιδηροπούλου

  • Γιάννης Χρυσογόνου

    20:00 - 21:00

    Γιάννης Χρυσογόνου

  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος

    21:00 - 23:00

    Αλέξανδρος Χριστόπουλος

  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου

    23:00 - 01:00

    Κλεοπάτρα Φυντανίδου

  • Γιώργος Σεράγος

    01:00 - 02:00

    Γιώργος Σεράγος

  • Best Afterhours

    02:00 - 06:00

    Best Afterhours

  • Best Music

    06:00 - 08:00

    Best Music

  • Θεοδόσης Μίχος - Νίκη Χάγια

    08:00 - 10:00

    Θεοδόσης Μίχος - Νίκη Χάγια

  • Μαρία Παπιδάκη

    10:00 - 12:00

    Μαρία Παπιδάκη

  • Κώστας Γιαννακίδης

    12:00 - 14:00

    Κώστας Γιαννακίδης

  • Ιωσηφίνα Γκιόκα

    14:00 - 16:00

    Ιωσηφίνα Γκιόκα

  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

    16:00 - 18:00

    Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

  • Εύη Σιδηροπούλου

    18:00 - 20:00

    Εύη Σιδηροπούλου

  • Γιάννης Χρυσογόνου

    20:00 - 21:00

    Γιάννης Χρυσογόνου

  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος

    21:00 - 23:00

    Αλέξανδρος Χριστόπουλος

  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου

    23:00 - 00:00

    Κλεοπάτρα Φυντανίδου

  • AMX (Άννα Μαρία Χαροκόπου)

    00:00 - 01:00

    AMX (Άννα Μαρία Χαροκόπου)

  • G Pal (Γιώργος Παλλήκαρης)

    01:00 - 02:00

    G Pal (Γιώργος Παλλήκαρης)

  • Best Afterhours

    02:00 - 06:00

    Best Afterhours

  • Best Music

    06:00 - 08:00

    Best Music

  • Best weekend music

    08:00 - 12:00

    Best weekend music

  • Φίλιππος Λούης

    12:00 - 14:00

    Φίλιππος Λούης

  • Νίκος Σύρμος

    14:00 - 16:00

    Νίκος Σύρμος

  • Γιώργος Καρατζογιάννης

    16:00 - 18:00

    Γιώργος Καρατζογιάννης

  • Σπύρος Αντωνόπουλος

    18:00 - 20:00

    Σπύρος Αντωνόπουλος

  • Γιώργος Κυριάκου

    20:00 - 22:00

    Γιώργος Κυριάκου

  • Αδριανός Παπαδέας

    22:00 - 00:00

    Αδριανός Παπαδέας

  • Γιώργος Σεράγος

    00:00 - 02:00

    Γιώργος Σεράγος

  • Sotus Bo

    02:00 - 04:00

    Sotus Bo

  • Στέλιος Μιχελακάκης(STEL)

    04:00 - 06:00

    Στέλιος Μιχελακάκης(STEL)

  • Best Music

    06:00 - 08:00

    Best Music

  • Best Classics

    08:00 - 09:00

    Best Classics

  • Βest Weekend Music

    09:00 - 12:00

    Βest Weekend Music

  • Φίλιππος Λούης

    12:00 - 14:00

    Φίλιππος Λούης

  • Νίκος Σύρμος

    14:00 - 16:00

    Νίκος Σύρμος

  • Γιώργος Καρατζογιάννης

    16:00 - 18:00

    Γιώργος Καρατζογιάννης

  • Σπύρος Αντωνόπουλος

    18:00 - 20:00

    Σπύρος Αντωνόπουλος

  • Γιώργος Κυριάκου

    20:00 - 22:00

    Γιώργος Κυριάκου

  • Αδριανός Παπαδέας

    22:00 - 00:00

    Αδριανός Παπαδέας

  • Fading Soul

    00:00 - 02:00

    Fading Soul

  • Best Afterhours

    02:00 - 06:00

    Best Afterhours

  • Best Music

    06:00 - 08:00

    Best Music

Playlist

Chromatics - Black Walls

Cowboy Junkies - The Things We Do To Each Other

Claptone - Birdsong (feat Zola Blood)

Synapson - All The Way Down (feat. L Marshall)

Black Lagoon - Still Corners